Etap II osiedla, który realizujemy w Sulejówku przy ul. Wodociągowej składał się będzie z trzech budynków- dwa z nich będą z windą i garażem ( Wodociągowa 9 i 9A) oraz jeden bez windy i garażu ( Wodociągowa 9B), w sumie 81 mieszkań.

Do części mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki lokatorskie, które zwiększą funkcjonalność i kameralność mieszkań. Mieszkania na  piętrach  będą posiadały wygodne balkony a na ostatnich kondygnacjach zaprojektowane zostały duże tarasy.

W naszej ofercie znajda Państwo  mieszkania  dwu, trzy i cztero-pokojowe  o powierzchniach od 27 do 65 m2 . Osoby, które potrzebują więcej przestrzeni mogą rozważyć połączenie dwóch sąsiadujących ze sobą lokali co pozwoli na wykreowanie przestrzeni dostosowanej do własnych potrzeb

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, na jego terenie znajdował się będzie plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja stanowi odrębną własność firmy i  jest realizowana na gruncie bez obciążeń hipotecznych.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2018 roku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w biurze sprzedaży przy ulicy Jeździeckiej  21F lok. 18 w Starej Miłosnej. Biuro sprzedaży czynne jest od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00

Zagospodarowanie terenu
Kontakt

Osoba do kontaktu

Renata Rossakiewicz 509 483 081 

ul. Jeździecka 21F lok. 18

05-077 Warszawa-Wesoła
Wyślij wiadomość

Treść:

E-mail:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PHU KONSTANS K. Król z siedzibą w Mińsku Mazowieckim w celu nawiązania kontaktu. Obowiązek informacyjny (czytaj więcej)

 

Dziękujemy za kontakt! Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.

Lokalizacja