Nowe mieszkania, domy, lokale usługowe

 

Lokalizacja:
Typ inwestycji:
mieszkania
domy
lokale usługowe
Status realizacji:
w sprzedaży
planowane
zrealizowaneOsiedle Łupińskiego etap I

Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 252


W Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 252 zakończyliśmy budowę V- kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym zawierający 49 lokali mieszkalnych. Inwestycja zakończona, budynek oddany do użytku.

czytaj więcejSosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki ul. Sosnkowskiego 12


Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym oddany do użytkowania w 2012 roku

czytaj więcejPrzy Pałacu

Mińsk Mazowiecki ul.Topolowa4


Inwestycja Przy Pałacy, to budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym na czterech kondygnacjach (trzy piętra) usytuowanych zostało 48 mieszkań oraz 11 lokali usługowych na parterze.

czytaj więcejIlość znalezionych inwestycji: 3. Wyświetlonych: 3

Nowe mieszkania na sprzedaż Mińsk Mazowiecki


Firma KONSTANS posiada wysoką pozycję w rankingu generalnych wykonawców robót budowlanych. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości świadczonych usług, cieszymy się opinią, którą posiadają najlepsi w kraju deweloperzy. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i jej okolice. Posiadamy na swoim koncie mnóstwo zrealizowanych projektów budowlanych. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują inwestycje o przeznaczeniu mieszkalnym i usługowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą: lokale usługowe oraz sprzedaż mieszkań Mińsk Mazowiecki. Posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach Mińska Mazowieckiego. Budujemy nowoczesne osiedla przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i ciekawą formę architektoniczną. Oferujemy Państwu nieruchomości o wysokim standardzie w szczególności mieszkania Mińsk Mazowiecki, zróżnicowane pod względem metrażu i ilości pokoi. Zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo przy wyborze odpowiedniego lokalu.