Nowe mieszkania, domy, lokale usługowe

 

Lokalizacja:
Typ inwestycji:
mieszkania
domy
lokale usługowe
Status realizacji:
w sprzedaży
planowane
zrealizowaneOsiedle Warszawskie Przedmieście

102
mieszkania w sprzedaży

Mińsk Mazowiecki ul. Warszawskie Przedmieście


Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w I etapie Osiedla "Warszawskie Przedmieście" w Mińsku Mazowieckim.

czytaj więcejOsiedle Łupińskiego etap II
Budynek B+C

82
mieszkania w sprzedaży

Mińsk Mazowiecki ul. Łupińskiego


Informujemy, że rozpoczęliśmy budowę II etapu "Osiedla Łupińskiego". Realizacja tego etapu obejmuje budowę budynków "B+C" oraz "D". W sumie w budynkach znajdzie się 101 mieszkań. Sprzedaż mieszkań z II etapu "Osiedla Łupińskiego" została rozpoczęta.

czytaj więcejOsiedle Łupińskiego etap II
Budynek D

10
mieszkań w sprzedaży

Mińsk Mazowiecki ul. Łupińskiego


Informujemy, że rozpoczęliśmy budowę II etapu "Osiedla Łupińskiego". Realizacja tego etapu obejmuje budowę budynków "B+C" oraz "D". Sprzedaż mieszkań z II etapu "Osiedla Łupińskiego" z budynku D została rozpoczęta.

czytaj więcejOsiedle Łupińskiego etap I

2
mieszkania w sprzedaży

Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 252


W Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 252 zakończyliśmy budowę V- kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym zawierający 49 lokali mieszkalnych. Inwestycja zakończona, budynek oddany do użytku.

czytaj więcejTuwima

5
mieszkań w sprzedaży

Mińsk Mazowiecki ul. Tuwima 2a


Oferujemy Państwu mieszkania i lokale usługowe w IV kondygnacyjnym budynku mieszkalno- usługowym z garażem podziemnym. W sprzedaży pozostały mieszkania od 39 m2 do 68m2 oraz lokale usługowe od 59m2 do 114m2. Bliskość centrum miasta i sąsiedztwo Parku im. Rodziny Dernałowiczów sprawiają, że lokalizacja zyskuje uniwersalny charakter.

czytaj więcejWesoła

Mińsk Mazowiecki ul. Wesoła 2


Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym oddany do użytku w 2012 roku

czytaj więcejSosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki ul. Sosnkowskiego 12


Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym oddany do użytkowania w 2012 roku

czytaj więcejPrzy Pałacu

Mińsk Mazowiecki ul.Topolowa4


Inwestycja Przy Pałacy, to budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym na czterech kondygnacjach (trzy piętra) usytuowanych zostało 48 mieszkań oraz 11 lokali usługowych na parterze.

czytaj więcejIlość znalezionych inwestycji: 8. Wyświetlonych: 8

Nowe mieszkania na sprzedaż Mińsk Mazowiecki


Firma KONSTANS posiada wysoką pozycję w rankingu generalnych wykonawców robót budowlanych. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości świadczonych usług, cieszymy się opinią, którą posiadają najlepsi w kraju deweloperzy. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i jej okolice. Posiadamy na swoim koncie mnóstwo zrealizowanych projektów budowlanych. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują inwestycje o przeznaczeniu mieszkalnym i usługowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą: lokale usługowe oraz sprzedaż mieszkań Mińsk Mazowiecki. Posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach Mińska Mazowieckiego. Budujemy nowoczesne osiedla przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i ciekawą formę architektoniczną. Oferujemy Państwu nieruchomości o wysokim standardzie w szczególności mieszkania Mińsk Mazowiecki, zróżnicowane pod względem metrażu i ilości pokoi. Zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo przy wyborze odpowiedniego lokalu.