Nowe mieszkania, domy, lokale usługowe

 

Lokalizacja:
Typ inwestycji:
mieszkania
domy
lokale usługowe
Status realizacji:
w sprzedaży
planowane
zrealizowaneOsiedle Trakt Lubelski- etap I

37
mieszkania w sprzedaży

Warszawa ul. Trakt Lubelski 183


W Warszawie- Dzielnicy Wawer- przy ul. Trakt Lubelski 183 rozpoczęliśmy budowę nowego osiedla podzielonego na II etapy. Aktualnie w sprzedaży znajdują się lokale mieszkalne z I etapu "Osiedla Trakt Lubelski ".

czytaj więcejWarszawa- Praga Południe

30
mieszkania

Warszawa ul. Grochowska 75/77


Przy ulicy Grochowskiej 75/77 budujemy 92 mieszkania w budynku stylizowanym na kamienicę. Budynek będzie posiadał windę oraz garaż podziemny. Na parterze będą lokale usługowe.

czytaj więcejSprawna II

Warszawa Białołęka Sprawna


Miło nam powiadomić, że zakończyliśmy sprzedaż osiedla "Sprawna II"

czytaj więcejOsiedle Pod Dębami

Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Graniczna i ul. Borkowska


Zakończyliśmy sprzedaż I i II etapu osiedla Pod Dębami. Osiedle domów w zacisznej, zielonej okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to drugi etap budowy „Osiedla Pod Dębami” obejmującego obszar rejonu ulic Kruszyny, Granicznej i Borkowskiej. Planem firmy jest stworzenie harmonijnego i funkcjonalnego kompleksu domów jednorodzinnych będącego wizytówką Starej Miłosnej.

czytaj więcejSprawna

Warszawa Białołęka ul. Sprawna


Cztery budynki mieszkalne ze 122 mieszkaniami i garażem podziemnym. Osiedle oddane do użytkowania w marcu 2014 roku. Mieszkania o metrażu od 26 do 80 m2. Teren jest ogrodzony, monitorowany, z placem zabaw dla dzieci. To idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój i cieszę.

czytaj więcejStrumykowa

Warszawa Białołęka ul. Strumykowa 27


Inwestycja STRUMYKOWA, to budynek wielorodzinny, w którym na czterech kondygnacjach ( trzy piętra) usytuowanych zostało 38 mieszkań. W przyziemiu budynku znajdują się komórki lokatorskie zaś miejsca postojowe usytuowane zostały na terenie osiedla.

czytaj więcejOsiedle Pod Sosnami

Warszawa Wesoła ul. Jeździecka 21 do 21E


Zespół pięciu budynków wielorodzinnych w niskiej trzypiętrowej zabudowie, z windami zjeżdzającymi do poziomu garażu podziemnego. Osiedle zamknięte, objęte całodobowym minitoringirm i ochroną.

czytaj więcejOsiedle Domaniewska

Warszawa Mokotów Domaniewska


Technologia tradycyjna. Budynek podpiwniczony-90% kondygnacji podziemnej przeznaczone na stanowiska postojowe. Wysokość budynku zróżnicowana od V do VIII kondygnacji .Konstrukcja kondygnacji podziemnych - żelbetowa wylewana, konstrukcja kondygnacji nadziemnych-szkieletowa żelbetowa .Ściany osłonowe warstwowe. Konstrukcja dachu - z płyt korytkowych .Dach pokryty papą zgrzewalną i żwirem.

czytaj więcejOsiedle Magnolie

Warszawa ul. Ryżowa


Osiedle 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych - 392 mieszkania Technologia - tradycyjna. Ławy i stopy fundamentowe żelbetowe. Konstrukcja żelbetowa monolityczna płytowo-słupowa ze ścianami usztywniającymi żelbetowymi. Stropy wylewane bez belkowe ,ściany murowane z gazobetonu ocieplone styropianem z tynkiem akrylowym. Dach o konstrukcji drewnianej z dźwigarów kratowych kryty dachówką bitumiczną.

czytaj więcejModzelewskiego

Warszawa ul. Modzelewskiego


Technologia mieszana. Konstrukcja słupowo-ryglowa z płytą stropową monolityczną. Fundamenty żelbetowe wylewane. Ściany nośne żelbetowe i murowane z cegły pełnej. Ściany osłonowe warstwowe z cegły kratówki. Dach z płyt korytkowych kryty 2x papą zgrzewalną. Stolarka okienna drewniana , drzwi wewnątrz lokalowe płytowe, wejściowe antywłamaniowe. Ślusarka aluminiowa , w pomieszczeniach technicznych i garażach - talowa.

czytaj więcejBudynek mieszkalny przy ul. Wróbla

Warszawa ul. Wróbla


Technologia - ławy fundamentowe żelbetowe, ściany podziemia wraz z garażami - żelbetowe wyk. na mokro. Konstrukcja nadziemia szkieletowa wylewana , stropy żelbetowe wylewane, ściany osłonowe murowane. Więźba dachowa drewniana, pokrycie blachą dachówkową.

czytaj więcejAl. Wilanowska 364

Warszawa Al. Wilanowska 364


Technologia budynku - żelbet wylewany, ściany osłonowe ceramiczne. Dach z płyt korytkowych kryty 2x papą zgrzewalną. Stolarka okienna drewniana, drzwi wewnątrz lokalowe płytowe, wejściowe antywłamaniowe.Ślusarka aluminiowa, w pomieszczeniach technicznych i garażach - stalowa.133 miejsc postojowych w garażu. Wysokość budynku jest zróżnicowana od VII do IX kondygnacji.

czytaj więcejKompleks mieszkalny przy ul. Głębockiej

Warszawa ul. Głębocka


Ściany konstrukcyjne murowane ,stropy żelbetowe. Konstrukcja dachu drewniana, pokryta blachą dachówkopodobną. Okna drewniane, drzwi wewnętrzne płytowe , wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe. Drzwi wejściowe do budynku aluminiowe.

czytaj więcejIlość znalezionych inwestycji: 13. Wyświetlonych: 13

Nowe mieszkania Warszawa


Firma KONSTANS posiada wysoką pozycję w rankingu generalnych wykonawców robót budowlanych. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości świadczonych usług, cieszymy się opinią, którą posiadają najlepsi w kraju deweloperzy. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i jej okolice. Posiadamy na swoim koncie mnóstwo zrealizowanych projektów budowlanych. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują inwestycje o przeznaczeniu mieszkalnym i usługowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mieszkań i lokali usługowych. Posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy i okolicznych miejscowości. Budujemy nowoczesne osiedla przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i ciekawą formę architektoniczną. Oferujemy Państwu mieszkania o wysokim standardzie, zróżnicowane pod względem metrażu i ilości pokoi. Zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo przy wyborze odpowiedniego lokalu.