Jesteśmy Partnerem

Grupy Polskie Hurtownie Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.

 ​

O firmie Konstans

 

Firma "KONSTANS" z siedzibą w Mińsku Mazowieckim jest dużą, prężnie działającą firmą budowlaną. Prezesem firmy nieprzerwanie od początku działalności jest Pan Konstanty Król. 

Firma powstała w 1981 roku i  działa na rynku budowlanym nieprzerwanie do chwili obecnej.

Firma zajmuję się między innymi wznoszeniem budynków jedno i wielorodzinnych, sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, wynajmem mieszkań oraz lokali usługowych.

W dziedzinie wykonawstwa firma "KONSTANS" posiada ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym. Wśród ważniejszych realizacji są zarówno budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne jak i całe osiedla wraz z infrastrukturą towarzyszącą ( w przeciągu ostatnich lat wybudowała i oddała do użytku kilka tysięcy lokali mieszkalnych) oraz obiekty biurowe, szkoły i obiekty sportowe.

Przez szereg lat KONSTANS uzyskał wiele wyróżnień. Za przestrzeganie wysokich standardów moralnych Kapituła Programu Gospodarczo- Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej przyznała firmie KONSTANS  prestiżowy tytuł: SOLIDNA FIRMA.

Oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych. Jako deweloper, oferujemy Państwu nowe mieszkania na sprzedaż. Bazujemy na bogatym doświadczeniu oraz profesjonalizmie naszych pracowników, dzięki czemu zajmujemy wysoką pozycję na rynku. Zapewniamy kompleksową
i fachową obsługę na każdym etapie realizowanych przedsięwzięć budowlanych. Budujemy na terenie Mińska Mazowieckiego, Warszawy i Sulejówka.  Nasze mieszkania to propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, zielone otoczenie, bezpieczeństwo oraz przestronne wnętrza. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie mieszkanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy jakość, której nie powstydziliby się najlepsi deweloperzy z Warszawy i całej Polski.

 

google-site-verification=62ptQlWHlDds3JF7yjDRPvqgGeIduNrnaJxxDOTWSi0