Zarządzanie nieruchomościami

 

W wyniku konieczności formalnego powołania "Wspólnoty Nieruchomości" tuż po jej powstaniu, czyli w dniu sprzedaży pierwszego lokalu poznaliśmy Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania.

Przez ostatnich kilka lat obserwowaliśmy budynki wybudowane przez naszą firmę i postanowiliśmy utworzyć nowy dział - „Zarządzanie Nieruchomościami”. Zdobyte doświadczenia, profesjonalizm i chęć wyeliminowania niedociągnięć powstałych na etapie budowy motywuje nas do pracy, a współuczestniczenie w życiu wspólnoty pomaga wychwycić nawet małe błędy.Nasza kadra i pion specjalistów w branży budowlanej jest naszym najważniejszym atutem.W następnych latach będziemy starali się rozbudować naszą ofertę o świadczenie usług w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami podmiotom zewnętrznym.

W celu usprawnienia kontaktów z właścicielami lokali udostępniamy elektroniczną kartotekę lokalu. Znajdą tu Państwo bieżące rozrachunki, ogłoszenia, a także inne przydatne informacje, dzięki którym nasza współpraca będzie przejrzysta.

 

e-kartoteka.pl

 

W chwili obecnej zarządzamy budynkami:

  1. Topolowa 4 w Mińsku Mazowieckim
  2. Sosnkowskiego 12 w Mińsku Mazowieckim
  3. Mireckiego 13 A w Mińsku Mazowieckim
  4. Wesoła 2 w Mińsku Mazowieckim
  5. Tuwima 2a w Mińsku Mazowieckim
  6. Jeździecka 21 F w Warszawie
  7. Sprawna 30a,b,c,d w Warszawie
  8. Warszawska 252 w Mińsku Mazowieckim